https://42tcen.com/entry/chcimiru-bude-na-politicke-scene-pribyvat-do-mlynku-na-maso-nechteji-ani-ukrajinci-rika-konecna
„Chcimírů“ bude na politické scéně přibývat. Do mlýnku na maso nechtějí ani Ukrajinci, říká Konečná
„Chcimírů“ bude na politické scéně přibývat. Do mlýnku na maso nechtějí ani Ukrajinci, říká Konečná
Prezident Pavel v rozhovoru pro Sky News řekl, že je potřeba „zastavit boje“ na Ukrajině a „začít debatovat o budoucím uspořádání“. Minist... - 23.05.2024, 42TČen
2024-05-23T11:54:23
2024-05-27T02:19:30
Mírová jednání
Kateřina Konečná
Názory
/html/head/meta[@name='og:title']/@content
/html/head/meta[@name='og:description']/@content
https://42tcen.com/files/entries/Katerina-Konecna-Facebook.jpg
Ještě před týdnem za taková prohlášení mohl člověk dostat nálepku proruského agenta. S čím souvisí toto převlečení kabátu? Na koho jsou slova prezidenta cílená? Kateřina Konečna: Jak jsem uvedla v nedávném duelu s panem Kolajou, který tentokrát z rozhovoru neutekl, je to jedno z mála prohlášení P. Pavla, které bych podepsala. Je zajímavé, že asi den nebo dva před ním, se de facto podobným způsobem vyjádřila nejoblíbenější holka v Alianci paní Černochová. Zřejmě je situace na Ukrajině ještě horší, než nám líčí oficiální sdělovací prostředky. „Chcimírů“ bude tedy zřejmě i na politické scéně přibývat. Může být tato změna v rétorice spojena s ruskou ofenzivou v Charkovské oblasti? Může, ale také nemusí. Podle mého názoru už nechtějí do mlýnku na maso ani samotní Ukrajinci. Podpora prezidenta Zelenského u ukrajinské veřejnosti klesá - a nyní už de facto vládne bez mandátu od občanů, neboť volby byly zrušeny. Chci zdůraznit, že prioritou uskupení STAČILO! je příměří a zastavení zabíjení - bez ohledu na národnost. Můžeme očekávat i změnu v rétorice premiéra Fialy? Pokud pan premiér Fiala dostane signál z Bruselu a Washingtonu, pak jistě je schopen posunout svoji rétoriku. Sám od sebe to ale - podle mého soudu - neudělá. Vždyť on se neumí vypořádat ani s jedním hulvátem z Řeporyjí ve vlastní straně, tak nepředpokládám, že by našel odvahu změnit svůj pohled.
42TČen
nect24.cz@gmail.com
+420792887302
122
60
2024
42TČen
nect24.cz@gmail.com
+420792887302
122
60
42TČen
nect24.cz@gmail.com
+420792887302
122
60

„Chcimírů“ bude na politické scéně přibývat. Do mlýnku na maso nechtějí ani Ukrajinci, říká Konečná

Europoslankyně Kateřina Konečná, šéfka koalice Stačilo! - 42TČen
© Facebook / Kateřina Konečná
Prezident Pavel v rozhovoru pro Sky News řekl, že je potřeba „zastavit boje“ na Ukrajině a „začít debatovat o budoucím uspořádání“. Ministryně obrany Černochová také začala mluvit o mírových jednáních. O novém tahu politiků pro NeČT24 promluvila kandidátka koalice Stačilo! a europoslankyně Kateřina

Ještě před týdnem za taková prohlášení mohl člověk dostat nálepku proruského agenta. S čím souvisí toto převlečení kabátu? Na koho jsou slova prezidenta cílená?

Kateřina Konečna: Jak jsem uvedla v nedávném duelu s panem Kolajou, který tentokrát z rozhovoru neutekl, je to jedno z mála prohlášení P. Pavla, které bych podepsala. Je zajímavé, že asi den nebo dva před ním, se de facto podobným způsobem vyjádřila nejoblíbenější holka v Alianci paní Černochová. Zřejmě je situace na Ukrajině ještě horší, než nám líčí oficiální sdělovací prostředky. „Chcimírů“ bude tedy zřejmě i na politické scéně přibývat.

Může být tato změna v rétorice spojena s ruskou ofenzivou v Charkovské oblasti?

Může, ale také nemusí. Podle mého názoru už nechtějí do mlýnku na maso ani samotní Ukrajinci. Podpora prezidenta Zelenského u ukrajinské veřejnosti klesá - a nyní už de facto vládne bez mandátu od občanů, neboť volby byly zrušeny. Chci zdůraznit, že prioritou uskupení STAČILO! je příměří a zastavení zabíjení - bez ohledu na národnost.

Můžeme očekávat i změnu v rétorice premiéra Fialy?

Pokud pan premiér Fiala dostane signál z Bruselu a Washingtonu, pak jistě je schopen posunout svoji rétoriku. Sám od sebe to ale - podle mého soudu - neudělá. Vždyť on se neumí vypořádat ani s jedním hulvátem z Řeporyjí ve vlastní straně, tak nepředpokládám, že by našel odvahu změnit svůj pohled.