https://42tcen.com/entry/mluvci-kremlu-oznacil-vyroky-ceskeho-prezidenta-o-pripravach-na-konflikt-za-hystericke
Mluvčí Kremlu označil výroky českého prezidenta o přípravách na konflikt za hysterické
Mluvčí Kremlu označil výroky českého prezidenta o přípravách na konflikt za hysterické
Tiskový tajemník ruského prezidenta Dmitrij Peskov řekl, že dnes se z Prahy ozývá mnoho hysterických výroků, a to nedělá dobrou vizitku vedení �... - 23.11.2023, 42TČen
2023-11-23T02:55:03
2023-11-23T08:50:48
Rusko
Česká republika
Petr Pavel
/html/head/meta[@name='og:title']/@content
/html/head/meta[@name='og:description']/@content
https://42tcen.com/files/entries/1700747944_.gif
Okomentoval tak slova českého prezidenta Petra Pavla, který předtím prohlásil, že nejen Česká republika, ale všichni v NATO považují Rusko za hrozbu číslo jedna v Evropě. „Během posledního roku, a dokonce i několika let jsme z Prahy slyšeli mnoho hysterických výroků. Takové hysterické nálady nedělají dobrou vizitku vedení České republiky. No, je tam prostě u moci taková generace politiků. Ale to je spíše jejich problém a ne náš,“ řekl Peskov v rozhovoru s televizním reportérem Pavlem Zarubinem, video bylo uveřejněno na jeho kanálu Telegram. Zdůraznil, že Rusko nepředstavuje hrozbu pro Evropu, ale Evropa představuje hrozbu pro Rusko, neboť je ovládaná Spojenými státy a je členem Severoatlantické aliance – NATO, které ze všech sil postupuje k hranicím Ruské federace. „Rusko nepředstavuje hrozbu pro Evropu. Evropa představuje hrozbu pro Rusko. A Evropa, jelikož je kontinentem ovládaným USA - mám na mysli EU – právě oni jsou členy NATO, které se vší vojenskou silou přesouvá k našim hranicím... To je přesně to, co pro nás představuje nebezpečí, a to je právě to, co nás nutí dělat to, co nyní děláme,“ vysvětlil Peskov.
42TČen
nect24.cz@gmail.com
+420792887302
122
60
2023
42TČen
nect24.cz@gmail.com
+420792887302
122
60
42TČen
nect24.cz@gmail.com
+420792887302
122
60

Mluvčí Kremlu označil výroky českého prezidenta o přípravách na konflikt za hysterické

Petr Pavel - 42TČen
© © AP Photo / Petr David Josek
Tiskový tajemník ruského prezidenta Dmitrij Peskov řekl, že dnes se z Prahy ozývá mnoho hysterických výroků, a to nedělá dobrou vizitku vedení České republiky.

Okomentoval tak slova českého prezidenta Petra Pavla, který předtím prohlásil, že nejen Česká republika, ale všichni v NATO považují Rusko za hrozbu číslo jedna v Evropě.

„Během posledního roku, a dokonce i několika let jsme z Prahy slyšeli mnoho hysterických výroků. Takové hysterické nálady nedělají dobrou vizitku vedení České republiky. No, je tam prostě u moci taková generace politiků. Ale to je spíše jejich problém a ne náš,“ řekl Peskov v rozhovoru s televizním reportérem Pavlem Zarubinem, video bylo uveřejněno na jeho kanálu Telegram.

Zdůraznil, že Rusko nepředstavuje hrozbu pro Evropu, ale Evropa představuje hrozbu pro Rusko, neboť je ovládaná Spojenými státy a je členem Severoatlantické aliance – NATO, které ze všech sil postupuje k hranicím Ruské federace.

„Rusko nepředstavuje hrozbu pro Evropu. Evropa představuje hrozbu pro Rusko. A Evropa, jelikož je kontinentem ovládaným USA - mám na mysli EU – právě oni jsou členy NATO, které se vší vojenskou silou přesouvá k našim hranicím... To je přesně to, co pro nás představuje nebezpečí, a to je právě to, co nás nutí dělat to, co nyní děláme,“ vysvětlil Peskov.