https://42tcen.com/entry/medvedev-rusko-je-pripraveno-na-primy-konflikt-s-nato-ktera-se-stala-fasistickym-blokem
Medveděv: Rusko je připraveno na přímý konflikt s NATO, která se stala fašistickým blokem
Medveděv: Rusko je připraveno na přímý konflikt s NATO, která se stala fašistickým blokem
Poslední události kolem Ukrajiny ponechávají Rusku stále menší volbu, kromě přímého konfliktu s NATO, která se stala vyloženě fašistickým blo... - 26.09.2023, 42TČen
2023-09-26T02:23:47
2023-09-26T06:56:31
Rusko
Nato
Dmitrij Medveděv
/html/head/meta[@name='og:title']/@content
/html/head/meta[@name='og:description']/@content
https://42tcen.com/files/entries/19578555.jpg
V úterý se zmínil o nedávném skandálu s oslavováním ukrajinského esesáka v kanadském parlamentu a také o nedávných dodávkách kyjevské vládě tanků Abrams z arzenálů NATO a o slíbených dodávkách raket velkého doletu Army Tactical Missile Systém. „Zdá se, že Rusku ponechávají stále menší volbu, kromě přímého konfliktu s NATO, která se změnila ve vyloženě fašistický blok typu hitlerovské osy, i když větších rozměrů. Jsme na to připraveni, i když výsledku bude dosaženo za mnohem větší cenu než v roce 1945,“ napsal Medveděv. Na zasedání kanadského parlamentu u příležitosti návštěvy Volodymyra Zelenského 22. září byl mezi hosty pozván 98letý Jaroslav Chunka, jehož předseda Dolní sněmovny představil za potlesku obecenstva jakožto „bojovníka za ukrajinskou nezávislost proti Rusům v letech 2. světové války“. Vyšlo ale najevo, že Chunka byl účastníkem dobrovolnické divize Halič vojsk SS, která se nabírala z ukrajinských nacionalistů a nejenže bojovala proti Rudé armádě, ale vyznačila se i masakry Židů, Poláků, Bělorusů a Slováků. Stálý zástupce RF při OSN v Ženevě označil podobný pokus o „heroizaci nacistických zločinců“ za pobuřující a podotkl, že bude i nadále upoutávat pozornost světové veřejnosti na mezinárodních platformách k pokusům o zkreslování dějin 2. světové války a zneuctění památky všech jejích obětí. Kanadský premiér Justin Trudeau dříve prohlásil, že ani on, ani delegace Zelenského nebyli informováni o pozvání do parlamentu a naplánované oslavě starého ukrajinského esesáka, jehož našel předseda Dolní sněmovny Anthony Rota.
42TČen
nect24.cz@gmail.com
+420792887302
122
60
2023
42TČen
nect24.cz@gmail.com
+420792887302
122
60
42TČen
nect24.cz@gmail.com
+420792887302
122
60

Medveděv: Rusko je připraveno na přímý konflikt s NATO, která se stala fašistickým blokem

Místopředseda Rady bezpečnosti RF Dmitrij Medveděv - 42TČen
© Foto: Ekaterina Shtukina
Poslední události kolem Ukrajiny ponechávají Rusku stále menší volbu, kromě přímého konfliktu s NATO, která se stala vyloženě fašistickým blokem, RF je na to připravena, podobný konflikt však bude stát lidstvo dráž než v roce 1945, prohlásil místopředseda Rady bezpečnosti RF Dmitrij Medveděv.

V úterý se zmínil o nedávném skandálu s oslavováním ukrajinského esesáka v kanadském parlamentu a také o nedávných dodávkách kyjevské vládě tanků Abrams z arzenálů NATO a o slíbených dodávkách raket velkého doletu Army Tactical Missile Systém.

„Zdá se, že Rusku ponechávají stále menší volbu, kromě přímého konfliktu s NATO, která se změnila ve vyloženě fašistický blok typu hitlerovské osy, i když větších rozměrů. Jsme na to připraveni, i když výsledku bude dosaženo za mnohem větší cenu než v roce 1945,“ napsal Medveděv.

Na zasedání kanadského parlamentu u příležitosti návštěvy Volodymyra Zelenského 22. září byl mezi hosty pozván 98letý Jaroslav Chunka, jehož předseda Dolní sněmovny představil za potlesku obecenstva jakožto „bojovníka za ukrajinskou nezávislost proti Rusům v letech 2. světové války“.

Vyšlo ale najevo, že Chunka byl účastníkem dobrovolnické divize Halič vojsk SS, která se nabírala z ukrajinských nacionalistů a nejenže bojovala proti Rudé armádě, ale vyznačila se i masakry Židů, Poláků, Bělorusů a Slováků. Stálý zástupce RF při OSN v Ženevě označil podobný pokus o „heroizaci nacistických zločinců“ za pobuřující a podotkl, že bude i nadále upoutávat pozornost světové veřejnosti na mezinárodních platformách k pokusům o zkreslování dějin 2. světové války a zneuctění památky všech jejích obětí.

Kanadský premiér Justin Trudeau dříve prohlásil, že ani on, ani delegace Zelenského nebyli informováni o pozvání do parlamentu a naplánované oslavě starého ukrajinského esesáka, jehož našel předseda Dolní sněmovny Anthony Rota.