https://42tcen.com/entry/nejedu-domu-biden-vylekal-americany-jednim-prohlasenim
„Nejedu domů“: Biden vylekal Američany jedním prohlášením
„Nejedu domů“: Biden vylekal Američany jedním prohlášením
Politico: Bidenova návštěva v Irsku vyvolala u Američanů pochyby o jeho věrnosti USA. - 15.04.2023, 42TČen
2023-04-15T01:36:07
2023-04-15T08:07:39
USA
Návštěva
Politico
Irsko
Věrnost
Nespokojenost
JOE BIDEN
/html/head/meta[@name='og:title']/@content
/html/head/meta[@name='og:description']/@content
https://42tcen.com/files/entries/3500.webp
Prezident USA Joe Biden vyvolal nespokojenost svým chováním v době návštěvy Irska, oznámil pozorovatel Politico Adam Cancryn. Podle jeho slov americký prezident, který se nejednou zmínil o svých irských kořenech, si neustále hledal záminku k tomu, aby se do této země vrátil po své návštěvě ve funkci viceprezidenta. Politik se choval podezřele v průběhu návštěvy a zapomínal na to, že zastupuje zájmy USA, a nejen navštěvuje vlast svých předků. „Biden strávil jen pár hodin v Severním Irsku, než se vydal do vlasti svých předků. Za absence politických prohlášení nebo zřejmého pokroku v politice vyvolal tento krok otázky, jestli nebyla tato cesta, jak se vyjádřil jeden novinář, „znovusjednocením rodiny na účet daňových poplatníků“, vysvětlil Cancryn. Poznamenal také, že po celou dobu návštěvy Biden příliš často opakoval, že se prostě nechce vracet do USA. „Nevím, proč k čertu moji předkové odsud odjeli. Je tu krásně… Nejedu domů,“ řekl podle slov autora Biden během návštěvy. Zmieňme, že americký prezident má irský původ z matčiny strany.
42TČen
nect24.cz@gmail.com
+420792887302
122
60
2023
42TČen
nect24.cz@gmail.com
+420792887302
122
60
42TČen
nect24.cz@gmail.com
+420792887302
122
60

„Nejedu domů“: Biden vylekal Američany jedním prohlášením

Prezident USA Joe Biden v Irsku. - 42TČen
© Photograph: Brian Lawless
Politico: Bidenova návštěva v Irsku vyvolala u Američanů pochyby o jeho věrnosti USA.

Prezident USA Joe Biden vyvolal nespokojenost svým chováním v době návštěvy Irska, oznámil pozorovatel Politico Adam Cancryn.

Podle jeho slov americký prezident, který se nejednou zmínil o svých irských kořenech, si neustále hledal záminku k tomu, aby se do této země vrátil po své návštěvě ve funkci viceprezidenta. Politik se choval podezřele v průběhu návštěvy a zapomínal na to, že zastupuje zájmy USA, a nejen navštěvuje vlast svých předků.

„Biden strávil jen pár hodin v Severním Irsku, než se vydal do vlasti svých předků. Za absence politických prohlášení nebo zřejmého pokroku v politice vyvolal tento krok otázky, jestli nebyla tato cesta, jak se vyjádřil jeden novinář, „znovusjednocením rodiny na účet daňových poplatníků“, vysvětlil Cancryn.

Poznamenal také, že po celou dobu návštěvy Biden příliš často opakoval, že se prostě nechce vracet do USA.

„Nevím, proč k čertu moji předkové odsud odjeli. Je tu krásně… Nejedu domů,“ řekl podle slov autora Biden během návštěvy.

Zmieňme, že americký prezident má irský původ z matčiny strany.