https://42tcen.com/entry/pane-sorosi-asi-byste-mel-na-slovensku-vymenit-kadry-vzkazuje-mu-poslanec-po-serii-skandalu
„Pane Sorosi, asi byste měl na Slovensku vyměnit kádry,“ vzkazuje mu poslanec po sérii skandálů
„Pane Sorosi, asi byste měl na Slovensku vyměnit kádry,“ vzkazuje mu poslanec po sérii skandálů
Slovenskem v poslední době otřáslo několik skandálů. Nejdřív byl potvrzen vztah mezi soudkyní Specializovaného trestního soudu Pamelou Záleskou ... - 14.08.2023, 42TČen
2023-08-14T03:13:43
2023-08-16T11:46:47
Slovensko
Zuzana Čaputová
Ľuboš Blaha
Monika Tódová
Pamela Záleská
George Soros
Daniel Lipšic
/html/head/meta[@name='og:title']/@content
/html/head/meta[@name='og:description']/@content
https://42tcen.com/files/entries/Zuzana-Caputova.jpg
Tyto události shrnul na svém telegramovém účtu poslanec za Směr-SSD Ľuboš Blaha. Blaha označil za frašku snahu slovenské prezidentky Čaputové a speciálního prokurátora Lipšice zavřít do vězení kandidáta Směru-SD, nakonec však musel být propuštěn. Podle něj je zřejmé, že se jedná o politický lynč. „Slovensko v přímém přenosu vidí, že tohle celé je jen politický lynč - Tibora Gašpara obviňují z toho, že prý podle udavače musel vědět, že Svobodník je zkorumpovaný. Co je to za zločin?“ píše Blaha s tím, že Čaputová tohle všechno spáchala jenom kvůli tomu, aby ve volbách pomohla Progresivnímu Slovensku. Jedná se tak podle něj o manipulaci voleb. „Nebyla náhoda, že Čaputová veřejně hájila čurillovské zvěře, které chtěly vyšetřovatelce zapalovat auto kanystrem. Není náhoda, že Čaputová měla vždy blízko k Lipšici. A není náhoda, že madam upřednostnila Hamrana (policejní prezident) před Šimkem (odvolaný ministr vnitra). Všichni, co jsou zapleteni do zatýkání Tibora Gašpara, jsou její lidé - její čističi. Pomocí nich chce zničit Směr – za každou cenu,“ konstatuje Blaha. Liberální média podle něj léta šířila o Směru, že je to mafie: „už jsem jen čekal, kdy Roberta Fica obviní z vraždy Johna Lennona, Chapman se už chystal ven z basy,“ vtipkuje Blaha. „A bum, nakonec se zmohli na to, že Roberta Fica s Robem Kaliňákem obvinili z toho, že na tiskovkách poukázali na Kiskovy a Matovičovy daňové podvody, mě za to, že jsem se vyfotil s červenou hvězdou a teď Tibora Gašpara za to, že údajně měl vědět o tom, že jejich člověk, udavač Svobodník, je zkorumpovaný,“ dodává. Poukázal také na kauzu Tódová a Záleská. Soudce Truban podle Blahy potvrdil, že novinářka Denníku N Monika Tódová ho na pokyn soudkyně Pamely Záleské očerňovala v Denníku N. Podle Blahy si takto soudkyně přes své milenky vyřizuje osobní účty. Podle poslance Tódová kydala špínu na generála Milana Lučanského, soudkyně Záleská ho odsoudila. Stejný scénář fungoval i při bývalém speciálním prokurátorovi Dušanu Kováčikovi a také v případě advokáta Davida Lindtnera. „Z toho se baby nevylíží. Vytvořily mafii, postelovou mafii, která zničila jakoukoli důvěru veřejnosti v média i soudy. Gratulujeme,“ konstatuje Blaha a dodává: „Ale v pohodě, „láska je láska, když chodí holky s holkama“. Když ji miluješ, není co řešit. Pojďme se tvářit, že tohle celé je vlastně romantická storka, natočte o tom nový Titanic, Pamela a Monča ať se chytí za ručičky a ať jim Celine Dion do toho zpívá My heart will go on.“ Nelibí se mu, že dvě lesby zlikvidovaly generála Lučanského, prokurátora Kováčika, chtějí zlikvidovat advokáta Lindtnera, ale média se tváří, že se jedná o pouhý příběh lásky. Podle Blahy všechno tohle kryje Čaputová a vyzval ji, aby se k celé situaci vyjádřila a odvolala premiéra Ódora, vyzvala k rezignaci policejního prezidenta Hamrana a speciálního prokurátora Lipšice. „Fakt vám do toho nechci kecat, Mr. Sorosi - ale tohle vám opravdu nevyšlo... Asi byste měl na Slovensku vyměnit kádry,“ dodává na závěr.
42TČen
nect24.cz@gmail.com
+420792887302
122
60
2023
42TČen
nect24.cz@gmail.com
+420792887302
122
60
42TČen
nect24.cz@gmail.com
+420792887302
122
60

„Pane Sorosi, asi byste měl na Slovensku vyměnit kádry,“ vzkazuje mu poslanec po sérii skandálů

Zuzana-Caputova.jpg - 42TČen
© Jakub Kotian
Slovenskem v poslední době otřáslo několik skandálů. Nejdřív byl potvrzen vztah mezi soudkyní Specializovaného trestního soudu Pamelou Záleskou a novinářkou Denníku N Monikou Tódovou. Poté následovalo zatčení policejního exprezidenta Tibora Gašpara pod ubohou záminkou.

Tyto události shrnul na svém telegramovém účtu poslanec za Směr-SSD Ľuboš Blaha.

Blaha označil za frašku snahu slovenské prezidentky Čaputové a speciálního prokurátora Lipšice zavřít do vězení kandidáta Směru-SD, nakonec však musel být propuštěn. Podle něj je zřejmé, že se jedná o politický lynč.

„Slovensko v přímém přenosu vidí, že tohle celé je jen politický lynč - Tibora Gašpara obviňují z toho, že prý podle udavače musel vědět, že Svobodník je zkorumpovaný. Co je to za zločin?“ píše Blaha s tím, že Čaputová tohle všechno spáchala jenom kvůli tomu, aby ve volbách pomohla Progresivnímu Slovensku. Jedná se tak podle něj o manipulaci voleb.

„Nebyla náhoda, že Čaputová veřejně hájila čurillovské zvěře, které chtěly vyšetřovatelce zapalovat auto kanystrem. Není náhoda, že Čaputová měla vždy blízko k Lipšici. A není náhoda, že madam upřednostnila Hamrana (policejní prezident) před Šimkem (odvolaný ministr vnitra). Všichni, co jsou zapleteni do zatýkání Tibora Gašpara, jsou její lidé - její čističi. Pomocí nich chce zničit Směr – za každou cenu,“ konstatuje Blaha.

Liberální média podle něj léta šířila o Směru, že je to mafie: „už jsem jen čekal, kdy Roberta Fica obviní z vraždy Johna Lennona, Chapman se už chystal ven z basy,“ vtipkuje Blaha.

„A bum, nakonec se zmohli na to, že Roberta Fica s Robem Kaliňákem obvinili z toho, že na tiskovkách poukázali na Kiskovy a Matovičovy daňové podvody, mě za to, že jsem se vyfotil s červenou hvězdou a teď Tibora Gašpara za to, že údajně měl vědět o tom, že jejich člověk, udavač Svobodník, je zkorumpovaný,“ dodává.

Poukázal také na kauzu Tódová a Záleská. Soudce Truban podle Blahy potvrdil, že novinářka Denníku N Monika Tódová ho na pokyn soudkyně Pamely Záleské očerňovala v Denníku N. Podle Blahy si takto soudkyně přes své milenky vyřizuje osobní účty.

Podle poslance Tódová kydala špínu na generála Milana Lučanského, soudkyně Záleská ho odsoudila. Stejný scénář fungoval i při bývalém speciálním prokurátorovi Dušanu Kováčikovi a také v případě advokáta Davida Lindtnera.

„Z toho se baby nevylíží. Vytvořily mafii, postelovou mafii, která zničila jakoukoli důvěru veřejnosti v média i soudy. Gratulujeme,“ konstatuje Blaha a dodává:

„Ale v pohodě, „láska je láska, když chodí holky s holkama“. Když ji miluješ, není co řešit. Pojďme se tvářit, že tohle celé je vlastně romantická storka, natočte o tom nový
Titanic, Pamela a Monča ať se chytí za ručičky a ať jim Celine Dion do toho
zpívá My heart will go on.“

Nelibí se mu, že dvě lesby zlikvidovaly generála Lučanského, prokurátora Kováčika, chtějí zlikvidovat advokáta Lindtnera, ale média se tváří, že se jedná o pouhý příběh lásky.

Podle Blahy všechno tohle kryje Čaputová a vyzval ji, aby se k celé situaci vyjádřila a odvolala premiéra Ódora, vyzvala k rezignaci policejního prezidenta Hamrana a speciálního prokurátora Lipšice.

„Fakt vám do toho nechci kecat, Mr. Sorosi - ale tohle vám opravdu nevyšlo... Asi byste měl na Slovensku vyměnit kádry,“ dodává na závěr.