https://42tcen.com/entry/rusti-politicti-cinitele-vyzyvaji-ke-stmeleni-kolem-putina-s-cilem-vitezstvi-nad-neprateli
Ruští političtí činitelé vyzývají ke stmelení kolem Putina s cílem vítězství nad nepřáteli
Ruští političtí činitelé vyzývají ke stmelení kolem Putina s cílem vítězství nad nepřáteli
Místopředseda Rady bezpečnosti RF Dmitrij Medvěděv vyzval na svém Telegramu ke stmelení kolem prezidenta Ruska Vladimira Putina s cílem vítězství ... - 24.06.2023, 42TČen
2023-06-24T01:42:31
2023-06-24T07:33:20
Rusko
Vladimir Putin
Ministerstvo obrany Ruska
Skupina Wagner
Vzpoura
/html/head/meta[@name='og:title']/@content
/html/head/meta[@name='og:description']/@content
https://42tcen.com/files/entries/19475388.jpg
„S cílem vítězství nad vnějším a vnitřním nepřítelem, který chce roztrhat naši Vlast, pro záchranu našeho státu je nyní hlavní stmelit se kolem prezidenta, vrchního velitele ozbrojených sil země,“ napsal. „Rozkol a zrada je cestou k veliké tragédii, k vesmírné katastrofě. Zabráníme jí. Nepřítel bude poražen! Vítězství bude naše!“ napsal. Rada federace také plně podporuje prezidenta RF a chápe nutnost konsolidace společnosti v souvislosti s ozbrojenou vzpourou, prohlásila na svém kanálu na Telegramu předsedkyně horní sněmovny ruského parlamentu Valentina Matvijenková. „V Radě federace je plná podpora prezidenta – garanta Ústavy, a jasné pochopení toho, jak důležitá je v současné situaci zodpovědná a konsolidovaná pozice celé společnosti, obyvatel a vedoucích představitelů všech bez výjimky subjektů federace,“ napsala. „Síla tak obrovské, mnohonárodnostní a mnohokonfesionální země je v jednotě založené na občanské pozici každého člověka a na našem historickému netolerování zrady a provokatérství,“ napsala Matvijenková. Předseda Státní dumy Vjačeslav Volodin na svém kanálu na Telegramu napsal, že vojáci Wagnera musí učinit jedinou správnou volbu – být se svým národem. „Vojáci Wagnera musí učinit jedinou správnou volbu: být se svým lidem, na straně zákona, bránit bezpečnost a budoucnost Vlasti a plnit rozkazy vrchního velitele. Cokoliv jiného je zrada!“ napsal Volodin. Centrum pro styk s veřejností FSB v noci na sobotu oznámilo, že veškeré informace, které se šíří na sociálních sítích jménem Jevgenije Prigožina o údajných raketových a bombových útocích Ministerstva obrany RF na „týlové útvary soukromé vojenské společnosti Wagner“ neodpovídají skutečnosti a je to informační provokace. Promluvili o tom také na Ministerstvu obrany RF. Vyšetřovací výbor FSB zahájil trestní stíhání Prigožina podle paragrafu 279 Trestního zákoníku RF (organizování ozbrojené vzpoury). Prezident RF Vladimir Putin ve svém projevu k občanům Ruska prohlásil, že všichni viníci v pokusu o vzpouru budou nevyhnutelně potrestáni a budou se zodpovídat před zákonem i lidmi.
42TČen
nect24.cz@gmail.com
+420792887302
122
60
2023
42TČen
nect24.cz@gmail.com
+420792887302
122
60
42TČen
nect24.cz@gmail.com
+420792887302
122
60

Ruští političtí činitelé vyzývají ke stmelení kolem Putina s cílem vítězství nad nepřáteli

Policisté a Národní garda RF na ulici v Rostově na Donu - 42TČen
© Foto Sergey Pivovarov
Místopředseda Rady bezpečnosti RF Dmitrij Medvěděv vyzval na svém Telegramu ke stmelení kolem prezidenta Ruska Vladimira Putina s cílem vítězství nad vnějším a vnitřním nepřítelem, který by velmi rád roztrhal Rusko.

„S cílem vítězství nad vnějším a vnitřním nepřítelem, který chce roztrhat naši Vlast, pro záchranu našeho státu je nyní hlavní stmelit se kolem prezidenta, vrchního velitele ozbrojených sil země,“ napsal.

„Rozkol a zrada je cestou k veliké tragédii, k vesmírné katastrofě. Zabráníme jí. Nepřítel bude poražen! Vítězství bude naše!“ napsal.

Rada federace také plně podporuje prezidenta RF a chápe nutnost konsolidace společnosti v souvislosti s ozbrojenou vzpourou, prohlásila na svém kanálu na Telegramu předsedkyně horní sněmovny ruského parlamentu Valentina Matvijenková.

„V Radě federace je plná podpora prezidenta – garanta Ústavy, a jasné pochopení toho, jak důležitá je v současné situaci zodpovědná a konsolidovaná pozice celé společnosti, obyvatel a vedoucích představitelů všech bez výjimky subjektů federace,“ napsala.

„Síla tak obrovské, mnohonárodnostní a mnohokonfesionální země je v jednotě založené na občanské pozici každého člověka a na našem historickému netolerování zrady a provokatérství,“ napsala Matvijenková.

Předseda Státní dumy Vjačeslav Volodin na svém kanálu na Telegramu napsal, že vojáci Wagnera musí učinit jedinou správnou volbu – být se svým národem.

„Vojáci Wagnera musí učinit jedinou správnou volbu: být se svým lidem, na straně zákona, bránit bezpečnost a budoucnost Vlasti a plnit rozkazy vrchního velitele. Cokoliv jiného je zrada!“ napsal Volodin.

Centrum pro styk s veřejností FSB v noci na sobotu oznámilo, že veškeré informace, které se šíří na sociálních sítích jménem Jevgenije Prigožina o údajných raketových a bombových útocích Ministerstva obrany RF na „týlové útvary soukromé vojenské společnosti Wagner“ neodpovídají skutečnosti a je to informační provokace. Promluvili o tom také na Ministerstvu obrany RF. Vyšetřovací výbor FSB zahájil trestní stíhání Prigožina podle paragrafu 279 Trestního zákoníku RF (organizování ozbrojené vzpoury).

Prezident RF Vladimir Putin ve svém projevu k občanům Ruska prohlásil, že všichni viníci v pokusu o vzpouru budou nevyhnutelně potrestáni a budou se zodpovídat před zákonem i lidmi.