https://42tcen.com/entry/skandal-na-slovensku-novinarka-denniku-n-a-soudkyne-sts-si-uzivaly-spolecnou-dovolenou-v-tatrach
Skandál na Slovensku! Novinářka Denníku N a soudkyně STS si užívaly společnou dovolenou v Tatrách
Skandál na Slovensku! Novinářka Denníku N a soudkyně STS si užívaly společnou dovolenou v Tatrách
Slovenský novinář Martin Daňo dnes na sociální síti informoval, že novinářka slovenského Denníku N Monika Tódová a soudkyně Specializovaného ... - 06.08.2023, 42TČen
2023-08-06T07:57:14
2023-08-08T12:43:28
Slovensko
Skandál
Ľuboš Blaha
Tomáš Taraba
Monika Tódová
Pamela Záleská
/html/head/meta[@name='og:title']/@content
/html/head/meta[@name='og:description']/@content
https://42tcen.com/files/entries/2023-08-06-20-55-21.png
Na informaci již zareagoval poslanec Ľuboš Blaha. Zpráva podle něj otřese celým Slovenskem.  Pamela Záleská je totiž soudkyní, která poslala do vazby bývalého policejního prezidenta Milana Lučanského. „O Tódové se mluví jako o Lipšicově opičce. Mončiči. Pokud se ukáže, že zpolitizovaný šéf speciální prokuratury Lipšic, liberální novinářka z deníku, který vlastní milionáři z Esetu, Tódová a kontroverzní soudkyně Specializovaného trestního soudu Záleská tvoří organizovanou skupinu a dohadují své útoky na politiky, tak to bude peklo. Takto se likvidují lidé – nejprve vás média očerní, pak si na vás prokuratura něco vymyslí a nakonec jim to soudkyně přikryje… Říká se tomu také – mafie,“ píše Blaha. Poslanec dále zdůraznil, že vlastníci Denníku N financovali hnutí Progresivní Slovensko i slovenskou prezidentku Zuzanu Čaputovou. Na skandál kolem společné dovolené novinářky Moniky Tódové a soudkyně Specializovaného trestního soudu Pamely Záleské zareagoval i předseda hnutí Život-NS Tomáš Taraba. Podle něj to svědčí o tom, že specializované instituce v podobě specializované prokuratury a specializovaného trestního soudu jsou zkompromitované instituce, které je třeba okamžitě rozpustit. „Společná dovolená Záleské a Tódové, která v článcích likvidovala pověst a presumpci neviny obviněných, o nichž rozhodovala její kámoška Záleská, by měly okamžitě prověřit všechny rozsudky, ve kterých rozhodovala Záleská a nevyloučila se ze zaujatosti. Rovněž by okamžitě měla Záleská podstoupit vyšetřování, zda v minulosti tak častá nadměrná informovanost paní Tódové nepramenila právě z úniku informací od Záleské a zda se o ně nedělila s Tódovou na společných dovolených a možná i ve společné posteli,“ píše Taraba. Na závěr dodává, že právě Záleská měla rozhodovat i o vazbě předsedy Směru-SD Roberta Fica, kdyby ho parlament vydal.
42TČen
nect24.cz@gmail.com
+420792887302
122
60
2023
42TČen
nect24.cz@gmail.com
+420792887302
122
60
42TČen
nect24.cz@gmail.com
+420792887302
122
60

Skandál na Slovensku! Novinářka Denníku N a soudkyně STS si užívaly společnou dovolenou v Tatrách

2023-08-06-20-55-21.png - 42TČen
© Martin Daňo
Slovenský novinář Martin Daňo dnes na sociální síti informoval, že novinářka slovenského Denníku N Monika Tódová a soudkyně Specializovaného trestního soudu Pamela Záleská spolu v Tatrách spaly v jednom hotelovém pokoji.

Na informaci již zareagoval poslanec Ľuboš Blaha. Zpráva podle něj otřese celým Slovenskem.  Pamela Záleská je totiž soudkyní, která poslala do vazby bývalého policejního prezidenta Milana Lučanského.

„O Tódové se mluví jako o Lipšicově opičce. Mončiči. Pokud se ukáže, že zpolitizovaný šéf speciální prokuratury Lipšic, liberální novinářka z deníku, který vlastní milionáři z Esetu, Tódová a kontroverzní soudkyně Specializovaného trestního soudu Záleská tvoří organizovanou skupinu a dohadují své útoky na politiky, tak to bude peklo. Takto se likvidují lidé – nejprve vás média očerní, pak si na vás prokuratura něco vymyslí a nakonec jim to soudkyně přikryje… Říká se tomu také – mafie,“ píše Blaha.

Poslanec dále zdůraznil, že vlastníci Denníku N financovali hnutí Progresivní Slovensko i slovenskou prezidentku Zuzanu Čaputovou.

Na skandál kolem společné dovolené novinářky Moniky Tódové a soudkyně Specializovaného trestního soudu Pamely Záleské zareagoval i předseda hnutí Život-NS Tomáš Taraba.

Podle něj to svědčí o tom, že specializované instituce v podobě specializované prokuratury a specializovaného trestního soudu jsou zkompromitované instituce, které je třeba okamžitě rozpustit.

„Společná dovolená Záleské a Tódové, která v článcích likvidovala pověst a presumpci neviny obviněných, o nichž rozhodovala její kámoška Záleská, by měly okamžitě prověřit všechny rozsudky, ve kterých rozhodovala Záleská a nevyloučila se ze zaujatosti. Rovněž by okamžitě měla Záleská podstoupit vyšetřování, zda v minulosti tak častá nadměrná informovanost paní Tódové nepramenila právě z úniku informací od Záleské a zda se o ně nedělila s Tódovou na společných dovolených a možná i ve společné posteli,“ píše Taraba.

Na závěr dodává, že právě Záleská měla rozhodovat i o vazbě předsedy Směru-SD Roberta Fica, kdyby ho parlament vydal.