https://42tcen.com/entry/ve-velke-britanii-se-vylekali-ruskych-raket-z-nichz-beha-mraz-po-zadech
Ve Velké Británii se vylekali ruských raket, z nichž „běhá mráz po zádech“
Ve Velké Británii se vylekali ruských raket, z nichž „běhá mráz po zádech“
Telegraph: Hrůzostrašné ruské rakety otevírají novou etapu bojových akcí. - 27.05.2023, 42TČen
2023-05-26T01:32:49
2023-05-27T08:15:46
Rusko
Loď
Velká Británie
Raketa
Střela
/html/head/meta[@name='og:title']/@content
/html/head/meta[@name='og:description']/@content
https://42tcen.com/files/entries/ruske-namornictvo-odpaluje-strely.jpg
Nové ruské hypersonické rakety svědčí o začátku další etapy bojových akcí, prohlásil pozorovatel The Telegraph Harry de Quetteville. „Neznatelný, rychlý a pohyblivý, tento nový druh zbraní představuje těžký úkol pro obranu. A to je teprve začátek,“ uvádí se v příspěvku. Novinář tvrdí, že hypersonické rakety jsou vážnou výzvou Západu, protože jsou velmi rychlé a je velmi těžké je sestřelit, nyní se objevuje v ruském arzenálu stále více variant podobné zbraně. Dokonce když se podnikají jakási protiopatření, provádí se jejich modernizace, aby mohly tyto rakety stejně jako dříve zasahovat své cíle. Pozorovatel podotýká, že z hypersonických raket podobných ruskému Cirkonu „běhá vojenským stratégům mráz po zádech“ a odborníci říkají, že vyvolávají vážné znepokojení amerického vojenského námořnictva. „S rozvojem hypersonických technologií se může stát zničení podobné rakety nemožným,“ napsal v závěru novinář. Americký časopis Military Watch označil dříve fregatu Maršál Šapošnikov, která je vybavena hypersonickými okřídlenými raketami, za nejnebezpečnější válečnou loď Ruska.
42TČen
nect24.cz@gmail.com
+420792887302
122
60
2023
42TČen
nect24.cz@gmail.com
+420792887302
122
60
42TČen
nect24.cz@gmail.com
+420792887302
122
60

Ve Velké Británii se vylekali ruských raket, z nichž „běhá mráz po zádech“

střela Cirkon - 42TČen
© Print Screen YouTube
Telegraph: Hrůzostrašné ruské rakety otevírají novou etapu bojových akcí.

Nové ruské hypersonické rakety svědčí o začátku další etapy bojových akcí, prohlásil pozorovatel The Telegraph Harry de Quetteville.

„Neznatelný, rychlý a pohyblivý, tento nový druh zbraní představuje těžký úkol pro obranu. A to je teprve začátek,“ uvádí se v příspěvku.

Novinář tvrdí, že hypersonické rakety jsou vážnou výzvou Západu, protože jsou velmi rychlé a je velmi těžké je sestřelit, nyní se objevuje v ruském arzenálu stále více variant podobné zbraně. Dokonce když se podnikají jakási protiopatření, provádí se jejich modernizace, aby mohly tyto rakety stejně jako dříve zasahovat své cíle.

Pozorovatel podotýká, že z hypersonických raket podobných ruskému Cirkonu „běhá vojenským stratégům mráz po zádech“ a odborníci říkají, že vyvolávají vážné znepokojení amerického vojenského námořnictva.

„S rozvojem hypersonických technologií se může stát zničení podobné rakety nemožným,“ napsal v závěru novinář.

Americký časopis Military Watch označil dříve fregatu Maršál Šapošnikov, která je vybavena hypersonickými okřídlenými raketami, za nejnebezpečnější válečnou loď Ruska.