https://42tcen.com/entry/velvyslanectvi-rf-v-sarajevu-oznacilo-pratelstvi-s-usa-za-listek-na-titanic
Velvyslanectví RF v Sarajevu označilo přátelství s USA za lístek na Titanic
Velvyslanectví RF v Sarajevu označilo přátelství s USA za lístek na Titanic
Velvyslanectví RF v Bosně a Hercegovině: Přátelství s USA je lístek na Titanic - 25.05.2023, 42TČen
2023-05-25T02:13:47
2023-05-25T02:42:54
Rusko
USA
Bosna a Hercegovina
Velvyslanectví
Titanic
/html/head/meta[@name='og:title']/@content
/html/head/meta[@name='og:description']/@content
https://42tcen.com/files/entries/RMS-Titanic-3.jpg
Velvyslanectví Ruska v Bosně a Hercegovině prohlásilo, že USA stojí na pokraji finanční propasti, proto je přátelství s nimi totéž jako koupě lístku na Titanic. V diplomatickém zastupitelství mají za to, že Washington nechává své spojence „na pospas osudu“. V prohlášení se rovněž uvádí, že USA „generují korupci a obviňují z toho ty, kdo nesdílí jejich hodnoty“. „USA stojí jednou nohou na pokraji finanční propasti. Možná, že se domluví o odročení kolapsu známým způsobem, a sice tištěním nových peněz, ale je již jasné, že Amerika je nemocná společnost s metastázami násilí, rasové nesmiřitelnosti a ekonomickou nerovností. Přátelit se s Amerikou je totéž, co si koupit lístek na Titanic,” praví se v komentáři Velvyslanectví RF. Diplomaté zdůraznili, že Američané rádi všechny poučují, jak je třeba žít, ale sami „drze lžou, ničí suverénní státy, podrobují je nelidskému bombardování, ignorují své mezinárodní závazky, a přitom z toho obviňují ostatní“.
42TČen
nect24.cz@gmail.com
+420792887302
122
60
2023
42TČen
nect24.cz@gmail.com
+420792887302
122
60
42TČen
nect24.cz@gmail.com
+420792887302
122
60

Velvyslanectví RF v Sarajevu označilo přátelství s USA za lístek na Titanic

Titanic - 42TČen
© Wikipedia
Velvyslanectví RF v Bosně a Hercegovině: Přátelství s USA je lístek na Titanic

Velvyslanectví Ruska v Bosně a Hercegovině prohlásilo, že USA stojí na pokraji finanční propasti, proto je přátelství s nimi totéž jako koupě lístku na Titanic.

V diplomatickém zastupitelství mají za to, že Washington nechává své spojence „na pospas osudu“. V prohlášení se rovněž uvádí, že USA „generují korupci a obviňují z toho ty, kdo nesdílí jejich hodnoty“.

„USA stojí jednou nohou na pokraji finanční propasti. Možná, že se domluví o odročení kolapsu známým způsobem, a sice tištěním nových peněz, ale je již jasné, že Amerika je nemocná společnost s metastázami násilí, rasové nesmiřitelnosti a ekonomickou nerovností. Přátelit se s Amerikou je totéž, co si koupit lístek na Titanic,” praví se v komentáři Velvyslanectví RF.

Diplomaté zdůraznili, že Američané rádi všechny poučují, jak je třeba žít, ale sami „drze lžou, ničí suverénní státy, podrobují je nelidskému bombardování, ignorují své mezinárodní závazky, a přitom z toho obviňují ostatní“.