https://42tcen.com/entry/ficuv-zastupce-nebyt-nasi-komunikace-na-socialnich-sitich-cenzura-medii-by-nas-vymazala
Ficův zástupce: Nebýt naší komunikace na sociálních sítích, cenzura médií by nás vymazala
Ficův zástupce: Nebýt naší komunikace na sociálních sítích, cenzura médií by nás vymazala
Předseda největšího slovenského opozičního hnutí Směr-SSD Robert Fico během setkání s občany v Topolčanech uvedl, že válka na Ukrajině zača... - 01.09.2023, 42TČen
2023-09-01T03:27:35
2023-10-05T11:32:06
Erik Kaliňák
Názory
Smer-SSD
Volby
Slovensko
/html/head/meta[@name='og:title']/@content
/html/head/meta[@name='og:description']/@content
https://42tcen.com/files/entries/1693574981_erik-kalinak-kalinak-1622x1080.jpg
„Válka na Ukrajině nezačala včera, ani před rokem. Válka na Ukrajině začala v roce 2014, kdy ukrajinští nacisté a fašisté začali vraždit ruské občany na Donbasu a v Luhansku. Můžeme ukázat celému světu vyvražděné děti, vyvražděné rodiny, vyvražděné civilisty,“ řekl Fico s tím, že Slovensko do budoucna chce mít dobré vztahy jak s Ukrajinou, tak s Ruskou federací. Ficův projev měl velký ohlas i v Česku. Uživatelé na sociálních sítích se slovy bývalého slovenského předsedy souhlasí, ale zároveň podotýkají, že v Česku dnes bohužel není politik, který by se odvážil říct takové věci nahlas. Čím to je, že mnozí politici se dnes bojí nazývat věci pravými jmény? NeČT24 se zeptal místopředsedy Směru Erika Kaliňáka. „Robert Fico byl vždy suverénním politikem, který jasně říkal své názory. Takového politika musí média zničit, protože ho nedokážou ovládat. V minulosti se jim to dařilo účinně dělat neobjektivním zpravodajstvím a nezveřejňováním jeho výroků. Nebýt naší hyperaktivní komunikace na sociálních sítích, cenzura médií by nás vymazala z politické mapy. Dělat suverénní politiku ve prospěch národních zájmů je každodenní tvrdá práce, jejíž odměnou jsou neustálé útoky médií a novinářů. Je to doslova souboj Davida s Goliášem, před kterým většina politiků raději médiím vyhoví, protože je jistě snazší přizpůsobit se mainstreamu a být mediálním miláčkem. Takovou politiku ve straně SMĚR - SSD neděláme,“ uvedl Kaliňák pro neČT24. Strana Směr-SDD měsíc před předčasnými parlamentními volbami vévodí průzkumům. Pokud by se volby konaly nyní, vyhrál by je Směr-SSD se ziskem 20 % voličských hlasů, vyplývá z průzkumu agentury Focus pro televizi Markíza. Na druhém místě by skončilo ultraliberální Progresivní Slovensko se ziskem 15 %, následuje Hlas-sociální demokracie s 14,2 %. Slovenské předčasné volby se konají 30. září.
42TČen
nect24.cz@gmail.com
+420792887302
122
60
2023
42TČen
nect24.cz@gmail.com
+420792887302
122
60
42TČen
nect24.cz@gmail.com
+420792887302
122
60

Ficův zástupce: Nebýt naší komunikace na sociálních sítích, cenzura médií by nás vymazala

Erik Kaliňák, podpredseda strany Smer-SSD - 42TČen
© Foto: Ján Zemiar
Předseda největšího slovenského opozičního hnutí Směr-SSD Robert Fico během setkání s občany v Topolčanech uvedl, že válka na Ukrajině začala v roce 2014, kdy ukrajinští fašisté začali vyvražďovat ruské obyvatelstvo na Donbasu.

„Válka na Ukrajině nezačala včera, ani před rokem. Válka na Ukrajině začala v roce 2014, kdy ukrajinští nacisté a fašisté začali vraždit ruské občany na Donbasu a v Luhansku. Můžeme ukázat celému světu vyvražděné děti, vyvražděné rodiny, vyvražděné civilisty,“ řekl Fico s tím, že Slovensko do budoucna chce mít dobré vztahy jak s Ukrajinou, tak s Ruskou federací.

Ficův projev měl velký ohlas i v Česku. Uživatelé na sociálních sítích se slovy bývalého slovenského předsedy souhlasí, ale zároveň podotýkají, že v Česku dnes bohužel není politik, který by se odvážil říct takové věci nahlas. Čím to je, že mnozí politici se dnes bojí nazývat věci pravými jmény? NeČT24 se zeptal místopředsedy Směru Erika Kaliňáka.

„Robert Fico byl vždy suverénním politikem, který jasně říkal své názory. Takového politika musí média zničit, protože ho nedokážou ovládat. V minulosti se jim to dařilo účinně dělat neobjektivním zpravodajstvím a nezveřejňováním jeho výroků. Nebýt naší hyperaktivní komunikace na sociálních sítích, cenzura médií by nás vymazala z politické mapy.

Dělat suverénní politiku ve prospěch národních zájmů je každodenní tvrdá práce, jejíž odměnou jsou neustálé útoky médií a novinářů. Je to doslova souboj Davida s Goliášem, před kterým většina politiků raději médiím vyhoví, protože je jistě snazší přizpůsobit se mainstreamu a být mediálním miláčkem. Takovou politiku ve straně SMĚR - SSD neděláme,“ uvedl Kaliňák pro neČT24.

Strana Směr-SDD měsíc před předčasnými parlamentními volbami vévodí průzkumům. Pokud by se volby konaly nyní, vyhrál by je Směr-SSD se ziskem 20 % voličských hlasů, vyplývá z průzkumu agentury Focus pro televizi Markíza. Na druhém místě by skončilo ultraliberální Progresivní Slovensko se ziskem 15 %, následuje Hlas-sociální demokracie s 14,2 %. Slovenské předčasné volby se konají 30. září.