https://42tcen.com/entry/stepanek-k-pavlovu-obratu-shcivalkove-se-pod-lavinou-reality-prevlekaji-za-nenavidene-chcimiry
Štěpánek k Pavlovu obratu: Сhciválkové se pod lavinou reality převlékají za nenáviděné chcimíry
Štěpánek k Pavlovu obratu: Сhciválkové se pod lavinou reality převlékají za nenáviděné chcimíry
Prezident Petr Pavel v rozhovoru pro Sky News pronesl, že je potřeba „zastavit boje“ na Ukrajině a „začít debatovat o budoucím uspořádání“.... - 16.05.2024, 42TČen
2024-05-16T04:25:50
2024-05-18T01:33:13
Petr Pavel
Petr Štěpánek
Názory
/html/head/meta[@name='og:title']/@content
/html/head/meta[@name='og:description']/@content
https://42tcen.com/files/entries/1715869482_Petr-Stepanek.jpg
Pane Štěpánku, s čím souvisí toto převlečení kabátu? Na koho jsou slova prezidenta cílená? Petr Štěpánek: To je jednoduché. Přišly nové noty. Americký nastrčenec na Pražském hradě Petr Pavel nedělá vlastní politiku. Je to voják a po celý svůj život plnil rozkazy. Je mu jedno, jakému režimu zrovna slouží. Prostě slouží. Obdobně to platí o ministryni války Černochové. Ta sice nemá vojenskou minulost, ale nahrazuje to svým hypertrofovaným fanatismem. Může být tato změna v rétorice spojena s ruskou ofenzivou v Charkovské oblasti? Nejsem vojenský odborník, takže se nechci vyjadřovat ke konkrétním vojenským operacím, spíše sleduji události v jejich celkovém kontextu, a zvláště pak jejich prezentaci médii hlavního proudu. A tady je znát zřetelný posun. Situace se zjevně nevyvíjí tak, jak by si západní pseudoelity přály. Kdyby to všechno nebylo k pláči, bylo by to k smíchu, jak se notoričtí chciválkové pod lavinou reality převlékají za jimi do nedávna nenáviděné a zesměšňované chcimíry. Můžeme očekávat i změnu v rétorice premiéra Fialy? Fiala je jen další nesvéprávná politická loutka. Až přijdou noty, otočí se jak korouhvička. Nebude to poprvé.
42TČen
nect24.cz@gmail.com
+420792887302
122
60
2024
42TČen
nect24.cz@gmail.com
+420792887302
122
60
42TČen
nect24.cz@gmail.com
+420792887302
122
60

Štěpánek k Pavlovu obratu: Сhciválkové se pod lavinou reality převlékají za nenáviděné chcimíry

Místopředseda Trikolory Petr Štěpánek - 42TČen
© https://volimtrikoloru.cz/
Prezident Petr Pavel v rozhovoru pro Sky News pronesl, že je potřeba „zastavit boje“ na Ukrajině a „začít debatovat o budoucím uspořádání“. Ještě před nedávnem byl stejný apel nálepkován a hanoben vládou a médii. Podle místopředsedy Trikolory Petra Štěpánka nový směr nevzešel z iniciativy Pavla.

Pane Štěpánku, s čím souvisí toto převlečení kabátu? Na koho jsou slova prezidenta cílená?

Petr Štěpánek: To je jednoduché. Přišly nové noty. Americký nastrčenec na Pražském hradě Petr Pavel nedělá vlastní politiku. Je to voják a po celý svůj život plnil rozkazy. Je mu jedno, jakému režimu zrovna slouží. Prostě slouží. Obdobně to platí o ministryni války Černochové. Ta sice nemá vojenskou minulost, ale nahrazuje to svým hypertrofovaným fanatismem.

Může být tato změna v rétorice spojena s ruskou ofenzivou v Charkovské oblasti?

Nejsem vojenský odborník, takže se nechci vyjadřovat ke konkrétním vojenským operacím, spíše sleduji události v jejich celkovém kontextu, a zvláště pak jejich prezentaci médii hlavního proudu. A tady je znát zřetelný posun. Situace se zjevně nevyvíjí tak, jak by si západní pseudoelity přály. Kdyby to všechno nebylo k pláči, bylo by to k smíchu, jak se notoričtí chciválkové pod lavinou reality převlékají za jimi do nedávna nenáviděné a zesměšňované chcimíry.

Můžeme očekávat i změnu v rétorice premiéra Fialy?

Fiala je jen další nesvéprávná politická loutka. Až přijdou noty, otočí se jak korouhvička. Nebude to poprvé.