https://42tcen.com/entry/vrabel-fico-oddalil-zacatek-evropske-valky-to-se-klidne-mohlo-nekoho-dotknout
Vrabel: Fico oddálil začátek evropské války. To se klidně mohlo někoho „dotknout“
Vrabel: Fico oddálil začátek evropské války. To se klidně mohlo někoho „dotknout“
Na pozadí pokusu o atentát na premiéra Fica se připomínají slova Zelenského, že pokud Západ neposkytne Ukrajině dostatečnou pomoc, mohou Ukrajinci... - 23.05.2024, 42TČen
2024-05-23T10:17:02
2024-05-28T11:14:40
Názory
Ladislav Vrabel
Atentát na Fica
/html/head/meta[@name='og:title']/@content
/html/head/meta[@name='og:description']/@content
https://42tcen.com/files/entries/Vrabel-FB.jpg
Je tu souvislost, nebo je to jen náhoda? NeČT24 se ptal předsedy hnutí Česká republika na 1. místě! Ladislava Vrabela. Vrabel: Robert Fico se hlavně postaral o zveřejnění informací o utajované agendě setkání premiérů v Elysejském paláci. Tam se mělo jednat o vyslání evropských vojáků na Ukrajinu. Robert Fico tímto podle mě oddálil začátek evropské války. To se klidně mohlo někoho „dotknout“. Nemyslím si ale, že by někdo páchal atentát na premiéra jako pomstu. Myslím, že šlo o snahu ho odstranit do budoucna, aby Slovensko také přešlo na rytmus válečných tamburín. A také jde o strach. Ukázat ostatním politikům, jak dopadnou, když nepůjdou s válečnými štváči. Taková klasická mafiánská přesvědčovací metoda. Ruská zahraniční zpravodajská služba včera uvedla, že americké vládní agentury se snaží zapojit do vyšetřování, aby vyloučily „vnější stopu“ při atentátu. Myslíte si, že Fico mohl Západu vadit natolik, že se ho kvůli tomu rozhodli zabít? Ano. Společnost Meta prohlásila, že to byla ona, kdo smazal facebookový účet atentátníka na slovenského premiéra Fica. Ministr vnitra Šutaj Eštok dříve uvedl, že policie pracuje s verzí, že útočník nejednal sám právě na základě toho, že někdo dvě hodiny po atentátu smazal veškerou aktivitu střelce na sociální síti. Proč to podle vás Meta udělala? Není to zasahování do průběhu vyšetřování? Meta je vázaná nařízeními EU a Evropská komise Facebook kontroluje, jestli povoluje pouze politicky korektní obsah. Je to vzájemná symbióza totalitního režimu a nesvobodného progresivistického média ve snaze o kontrolu nad tím, jaké informace se smějí objevovat ve veřejném prostoru. Na konci dubna se na ČTK objevila zpráva, že BIS zadržela Ukrajince podezřelého z přípravy atentátu na zvoleného slovenského prezidenta Petera Pellegriniho. Zpráva byla později označena za hoax, údajně stránky webu někdo napadl. Co myslíte, že to nakonec bylo? Těžko říct. V době, kdy na Ukrajině mají server Mirotvorce se seznamem lidí určených k popravě...
42TČen
nect24.cz@gmail.com
+420792887302
122
60
2024
42TČen
nect24.cz@gmail.com
+420792887302
122
60
42TČen
nect24.cz@gmail.com
+420792887302
122
60

Vrabel: Fico oddálil začátek evropské války. To se klidně mohlo někoho „dotknout“

Ladislav Vrabel - 42TČen
© Facebook Ladislav Vrabel
Na pozadí pokusu o atentát na premiéra Fica se připomínají slova Zelenského, že pokud Západ neposkytne Ukrajině dostatečnou pomoc, mohou Ukrajinci v Evropě projevit svou nespokojenost. Podle ministra vnitra SR atentátník na Fica právě nesouhlasil se zastavením vojenské pomoci Ukrajině.

Je tu souvislost, nebo je to jen náhoda? NeČT24 se ptal předsedy hnutí Česká republika na 1. místě! Ladislava Vrabela.

Vrabel: Robert Fico se hlavně postaral o zveřejnění informací o utajované agendě setkání premiérů v Elysejském paláci. Tam se mělo jednat o vyslání evropských vojáků na Ukrajinu. Robert Fico tímto podle mě oddálil začátek evropské války. To se klidně mohlo někoho „dotknout“.

Nemyslím si ale, že by někdo páchal atentát na premiéra jako pomstu. Myslím, že šlo o snahu ho odstranit do budoucna, aby Slovensko také přešlo na rytmus válečných tamburín.

A také jde o strach. Ukázat ostatním politikům, jak dopadnou, když nepůjdou s válečnými štváči. Taková klasická mafiánská přesvědčovací metoda.

Ruská zahraniční zpravodajská služba včera uvedla, že americké vládní agentury se snaží zapojit do vyšetřování, aby vyloučily „vnější stopu“ při atentátu. Myslíte si, že Fico mohl Západu vadit natolik, že se ho kvůli tomu rozhodli zabít?

Ano.

Společnost Meta prohlásila, že to byla ona, kdo smazal facebookový účet atentátníka na slovenského premiéra Fica. Ministr vnitra Šutaj Eštok dříve uvedl, že policie pracuje s verzí, že útočník nejednal sám právě na základě toho, že někdo dvě hodiny po atentátu smazal veškerou aktivitu střelce na sociální síti. Proč to podle vás Meta udělala? Není to zasahování do průběhu vyšetřování?

Meta je vázaná nařízeními EU a Evropská komise Facebook kontroluje, jestli povoluje pouze politicky korektní obsah. Je to vzájemná symbióza totalitního režimu a nesvobodného progresivistického média ve snaze o kontrolu nad tím, jaké informace se smějí objevovat ve veřejném prostoru.

Na konci dubna se na ČTK objevila zpráva, že BIS zadržela Ukrajince podezřelého z přípravy atentátu na zvoleného slovenského prezidenta Petera Pellegriniho. Zpráva byla později označena za hoax, údajně stránky webu někdo napadl. Co myslíte, že to nakonec bylo?

Těžko říct. V době, kdy na Ukrajině mají server Mirotvorce se seznamem lidí určených k popravě...