https://42tcen.com/entry/tihle-bezpaterni-tvorove-otoci-a-budou-delat-jakoze-nic-mainstream-otocil-o-ukrajine
„Tihle bezpáteřní tvorové otočí a budou dělat, jakože nic,“ mainstream otočil o Ukrajině?
„Tihle bezpáteřní tvorové otočí a budou dělat, jakože nic,“ mainstream otočil o Ukrajině?
Právník a předseda hnutí PRO Jindřich Rajchl sleduje ukrajinskou protiofenzívu a konstatuje, že už i mainstreamová média začínají spekulovat o t... - 27.07.2023, 42TČen
2023-07-27T01:46:58
2023-07-28T07:15:10
Mainstream
Mírová jednání
Ukrajina
Jindřich Rajchl
/html/head/meta[@name='og:title']/@content
/html/head/meta[@name='og:description']/@content
https://42tcen.com/files/entries/17015836.jpg
„Tak včera na idnesu vyšel článek, který již otevřeně přiznává skutečnost, že nejvyšší kruhy v USA začínají po neuspokojivých výsledcích ukrajinské protiofenzivy diskutovat o tom, zda je únosné nadále Ukrajinu podporovat v nekonečné válce, či zda není vhodnější tlačit Zelenskeho do jednání o příměří. Dokonce byl v článku uveden příklad takového výsledku války, a to příměří uzavřené v rámci korejské války a stanovení demarkační linie na 38. rovnoběžce,“ píše Rajchl s tím, že takové řešení prosazoval od samého začátku. Proto by ho zajímalo, jak se bude vláda a celá „twitterová bojůvka“ vymlouvat, pokud konflikt skončí tímto způsobem. To by znamenalo, že mohly být zachráněny desítky tisíc životů a ušetřeny miliardy dolarů, které byly prostě vyhozeny z okna. „Modrožlutí vlaječkáři“ podle něj svým bezhlavým fanatismem hnali lidi do neskutečného utrpení a neštěstí. Na závěr dodává, že pravda je matkou času. Sledující v komentářích mu dali za pravdu. „To by ovšem musela česká vláda vylézt ze zadku Evropské komise a Spojených států, a začít se chovat rozumně. Toho se ale v nejbližší době nedočkáme. Vláda Petra Fialy (především poblázněná ministryně války Černochová) bude i nadále srdnatě šermovat slovy o definitivním poražení Ruska, a to až do doby, než se USA rozhodnou přinutit Zelenského k mírovým jednáním. Pak teprve obrátí a budou se tvářit, že o nic jiného než o mír jim nikdy nešlo. Pokrytci!“ píše jeden ze sledujících. „Je s podivem, že mírová jednání musí přijít, až když se potvrdí nesmyslnost zabíjení se navzájem. My chcimírové jsme za dezoláty, proruské zvrhlíky, ale jen šílenci ženou lidi proti sobě se zbraní v ruce. Teď by bylo třeba tyto hyeny vyhnat od stolu, dát jim do ruky smetáky a jít dělat pořádek na válkou zničenou zem. A nechat je uklízet ten děs, aby, viděli, co oni provedli. Ale pravdou je, že to zase odnesou nevinní lidi,“ připojuje se další. „Tihle bezpáteřní tvorové otočí a budou dělat, jakože nic před tím nebylo. Od nich můžeme čekat cokoliv a vůbec to s nimi nehne. Jak se můžou ráno podívat na sebe do zrcadla a nepozvracet se, je mi záhadou,“ píše další sledující. Další mají jasno v tom, kdo skutečna na této válce vydělává. „Myslím, že taky jeden z důvodů této nesmyslné války je uzavření „obranné smlouvy“ evropských států s USA pod záminkou, jakože výhody u momentální situaci. Kam USA vkročí, přinese jen zkázu.“ „USA své cíle splnily: 1) ve východní Evropě se vyprázdnily armádní sklady a bude nutné spotřebovanou sovětskou techniku nahradit americkou. 2) NATO se rozšířilo o další státy, tím se rozšířila budoucí frontová linie a „obklíčení“ Ruska. 3) Evropa přestala kupovat levné energie, je závislá i na americkém plynu. Tím se likviduje evropský průmysl a tím americká konkurence. 4) Vzrostlo zadlužení EU. 5) Oslabilo i Rusko. 6) Ukrajina zaplatí své dluhy dalším prodejem státem kontrolovaných aktiv, zejména černozemě,“ dodává další.
42TČen
nect24.cz@gmail.com
+420792887302
122
60
2023
42TČen
nect24.cz@gmail.com
+420792887302
122
60
42TČen
nect24.cz@gmail.com
+420792887302
122
60

„Tihle bezpáteřní tvorové otočí a budou dělat, jakože nic,“ mainstream otočil o Ukrajině?

17015836.jpg - 42TČen
©
Právník a předseda hnutí PRO Jindřich Rajchl sleduje ukrajinskou protiofenzívu a konstatuje, že už i mainstreamová média začínají spekulovat o tom, že přišel čas tlačit ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského do mírového řešení konfliktu.

„Tak včera na idnesu vyšel článek, který již otevřeně přiznává skutečnost, že nejvyšší kruhy v USA začínají po neuspokojivých výsledcích ukrajinské protiofenzivy diskutovat o tom, zda je únosné nadále Ukrajinu podporovat v nekonečné válce, či zda není vhodnější tlačit Zelenskeho do jednání o příměří. Dokonce byl v článku uveden příklad takového výsledku války, a to příměří uzavřené v rámci korejské války a stanovení demarkační linie na 38. rovnoběžce,“ píše Rajchl s tím, že takové řešení prosazoval od samého začátku.

Proto by ho zajímalo, jak se bude vláda a celá „twitterová bojůvka“ vymlouvat, pokud konflikt skončí tímto způsobem. To by znamenalo, že mohly být zachráněny desítky tisíc životů a ušetřeny miliardy dolarů, které byly prostě vyhozeny z okna.

„Modrožlutí vlaječkáři“ podle něj svým bezhlavým fanatismem hnali lidi do neskutečného utrpení a neštěstí. Na závěr dodává, že pravda je matkou času.
Sledující v komentářích mu dali za pravdu.

„To by ovšem musela česká vláda vylézt ze zadku Evropské komise a Spojených států, a začít se chovat rozumně. Toho se ale v nejbližší době nedočkáme. Vláda Petra Fialy (především poblázněná ministryně války Černochová) bude i nadále srdnatě šermovat slovy o definitivním poražení Ruska, a to až do doby, než se USA rozhodnou přinutit Zelenského k mírovým jednáním. Pak teprve obrátí a budou se tvářit, že o nic jiného než o mír jim nikdy nešlo. Pokrytci!“ píše jeden ze sledujících.

Je s podivem, že mírová jednání musí přijít, až když se potvrdí nesmyslnost zabíjení se navzájem. My chcimírové jsme za dezoláty, proruské zvrhlíky, ale jen šílenci ženou lidi proti sobě se zbraní v ruce. Teď by bylo třeba tyto hyeny vyhnat od stolu, dát jim do ruky smetáky a jít dělat pořádek na válkou zničenou zem. A nechat je uklízet ten děs, aby, viděli, co oni provedli. Ale pravdou je, že to zase odnesou nevinní lidi,“ připojuje se další.

Tihle bezpáteřní tvorové otočí a budou dělat, jakože nic před tím nebylo. Od nich můžeme čekat cokoliv a vůbec to s nimi nehne. Jak se můžou ráno podívat na sebe do zrcadla a nepozvracet se, je mi záhadou,“ píše další sledující.

Další mají jasno v tom, kdo skutečna na této válce vydělává.

„Myslím, že taky jeden z důvodů této nesmyslné války je uzavření „obranné smlouvy“ evropských států s USA pod záminkou, jakože výhody u momentální situaci. Kam USA vkročí, přinese jen zkázu.“

USA své cíle splnily: 1) ve východní Evropě se vyprázdnily armádní sklady a bude nutné spotřebovanou sovětskou techniku nahradit americkou. 2) NATO se rozšířilo o další státy, tím se rozšířila budoucí frontová linie a „obklíčení“ Ruska. 3) Evropa přestala kupovat levné energie, je závislá i na americkém plynu. Tím se likviduje evropský průmysl a tím americká konkurence. 4) Vzrostlo zadlužení EU. 5) Oslabilo i Rusko. 6) Ukrajina zaplatí své dluhy dalším prodejem státem kontrolovaných aktiv, zejména černozemě,“ dodává další.