https://42tcen.com/entry/madarsky-publicista-vysvetlil-proc-poklada-ukrajinske-politiky-za-idioty
Maďarský publicista vysvětlil, proč pokládá ukrajinské politiky za idioty
Maďarský publicista vysvětlil, proč pokládá ukrajinské politiky za idioty
Maďarský publicista a televizní moderátor Zsolt Bayer ve svém sloupku pro portál Mandiner označil ukrajinské politiky za „jednobitové posrané dar... - 03.05.2023, 42TČen
2023-05-03T12:00:24
2023-05-03T08:08:39
Ukrajina
Maďarsko
Politici
/html/head/meta[@name='og:title']/@content
/html/head/meta[@name='og:description']/@content
https://42tcen.com/files/entries/Zsolt-Bayer.jpg
Takto okomentoval nedávné prohlášení tajemníka Rady národní obrany a bezpečnosti Ukrajiny Oleksije Danilova, že „Rusko nemůže existovat dál v jeho nynější podobě“. „Tlak jde nahoru, kávu už nepotřebuji… Když to člověk dočte až do konce, situace se jenom zhorší. Otázka zní: jak by se to ti líbilo, ty idiote, ty podlý ukrajinský ničemo, kdyby začalo tvoje ráno takovým prohlášením: „Ukrajina ve své nynější podobě musí přestat existovat…“ Co na to řekneš? Jak by se ti to líbilo?“ napsal publicista. Podle Bayerova názoru se lidé snaží být až do konce solidární s „napadenou Ukrajinou“, avšak „tito idiotští ukrajinští politici, tito jednobitoví posraní ukrajinští darebáci to podstatně komplikují“. Zsolt Bayer je znám svými ostrými výroky o politice starého světa. Označil například evropský kontinent za „místo schůzky těch nejšpinavějších a nejohavnějších lotrů“ a Evropskou unii za odpadovou jámu „v americkém vlastnictví“.
42TČen
nect24.cz@gmail.com
+420792887302
122
60
2023
42TČen
nect24.cz@gmail.com
+420792887302
122
60
42TČen
nect24.cz@gmail.com
+420792887302
122
60

Maďarský publicista vysvětlil, proč pokládá ukrajinské politiky za idioty

Zsolt Bayer - 42TČen
© Foto: YouTube/ECHO TV
Maďarský publicista a televizní moderátor Zsolt Bayer ve svém sloupku pro portál Mandiner označil ukrajinské politiky za „jednobitové posrané darebáky“.

Takto okomentoval nedávné prohlášení tajemníka Rady národní obrany a bezpečnosti Ukrajiny Oleksije Danilova, že „Rusko nemůže existovat dál v jeho nynější podobě“.

„Tlak jde nahoru, kávu už nepotřebuji… Když to člověk dočte až do konce, situace se jenom zhorší. Otázka zní: jak by se to ti líbilo, ty idiote, ty podlý ukrajinský ničemo, kdyby začalo tvoje ráno takovým prohlášením: „Ukrajina ve své nynější podobě musí přestat existovat…“ Co na to řekneš? Jak by se ti to líbilo?“ napsal publicista.

Podle Bayerova názoru se lidé snaží být až do konce solidární s „napadenou Ukrajinou“, avšak „tito idiotští ukrajinští politici, tito jednobitoví posraní ukrajinští darebáci to podstatně komplikují“.

Zsolt Bayer je znám svými ostrými výroky o politice starého světa. Označil například evropský kontinent za „místo schůzky těch nejšpinavějších a nejohavnějších lotrů“ a Evropskou unii za odpadovou jámu „v americkém vlastnictví“.